حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای لاندرتیم بسیار حائز اهمیت است

حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای لاندرتیم بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ لاندرتیم از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات لاندرتیم در سامانۀ لاندرتیم ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

راه‌هایی که ما اطلاعات زیر را بدست می‌آوریم

اطلاعاتی که شما مستقیما در لاندراَپ ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که لاندرتیم ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست ، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در لاندرتیم ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند

۱- اطلاعات مکانی

هنگامی که شما از سرویس لاندرتیم استفاده می‌کنید موقعیت مکانی سفارش و همچنین زمان سفارش ذخیره می‌شود.

۲- تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما اعتبار حساب کاربری خود در لاندرتیم را از طریق کارت‌های بانکی افزایش می‌دهید، شمارۀ تراکنش و پیگیری بانکی در لاندرتیم ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، لاندرتیم در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

نحوه استفاده از خدمات

لاندرتیم ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت لاندرتیم را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

لاندراَپ ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در لاندرتیم ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر از سرویس لاندرتیم به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به لاندرتیم جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:

ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات.

برقراری ارتباط بین مشتری و همکاران ما در بخش تحویل و دریافت موارد استفاده از اپ.

ارتباط لاندرتیم با مشتری جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و...

شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر

بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده لاندرتیم می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر - اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد - مطالبه شود، لاندرتیم موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.

شرکت "تجارت الکترونیک آرمان مشاهیر" در سال ۱۳۸۹ بصورت سهامی خاص تاسیس گردید و نزدیک به ۷ سال فعالیت مستمر و پویا، هم‌اکنون در زمره شرکت‌های خدمات نرم‌افزاری در فضای مجازی می‌باشد، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده‌است که بصورت پویا و نظام‌مند، در توسعه و تعالی زیرساخت‌های فضای مجازی کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی‌انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی‌سازی و فناوری‌های نوین رایانه و فضای مجازی گام بردارد.

همکاران تجاری ما
نماد اعتماد
سفارش فوری
تمامی حقوق مادی و معنوی برای لاندرتیم محفوظ می باشد
0